SKOK NA BLOG!

Długo zastanawiałam się od czego zacząć. Pierwszy wpis to powinien być ogień! Nie za duży, żeby nie spalić od razu całego entuzjazmu (mojego) i ani nie zawyżyć zbytnio oczekiwań (Waszych), ale wciąż ogień. Nie chcę pisać o miejscach w których byłam, co widziałam i ile zapłaciłam, przecież każde z nich ktoś już odwiedził i opisał. Nie chcę wrzucać przepisów, których jest miliony w Internetach i książkach kucharskich. Ile można wałkować o trendach, przecież powtarzają w kółko, a modne jest teraz wszystko. O czym będę pisać? O tym, co w życiu daje mi największą frajdę. O poznawaniu świata. Z każdej strony, każdym ze zmysłów. Kocham podróże. Większe, jak dwutygodniowa objazdówka po Italii i mniejsze, jak rajd rowerowy po kieleckich lasach. Zauważyłam, że im dalej jadę, tym bardziej doceniam piękno miejsc, które otaczają mnie na co dzień. Dlatego o kiedyś znienawidzonej, a dziś ukochanej Warszafce też będzie.

Będą wpisy o jedzeniu, bo dla mnie to istotny element poznawania miejsc, które odwiedzam. A poza tym uwielbiam jeść, nie zawsze zdrowo, nie zawsze o odpowiedniej porze. Kocham gotować, więc raz na jakiś czas udokumentuję próby odwzorowania tego, co najbardziej smakowało mi na wyjazdach. Tak, będą to filmy. Tak, będzie sangria.

I ostatnia miłość. Zapachy. Zupełnie nowa historia. Świeża jak zapach oceanu, ale głęboka jak piżmo (#kto_wie_ten_wie). Pełna kwiatów, akordów skóry, drinka Mojito, a nawet świeżo startej marchewki. Wody kolońskie, perfumowane i ekstrakty. Esencja tego, z czym mam ogromną przyjemność obcować na co dzień. Zapachów przez Internet na pewno nie udostępnię(na razie, na razie), ale będę je opisywała. W taki sposób, że kiedy zamkniecie oczy poczujecie je wyraźniej niż podczas wizyty w najlepszej perfumerii. I zechcecie je poznać z bliska, na własnej skórze. Tak, aż znajdziecie spośród nich coś dla siebie #tak_bardzo_bez_patosu.

A że grzechem moim największym jest brak konsekwencji, to raz na jakiś pojawi się coś kompletnie niezwiązanego z niczym. Tak więc tego, o czym będzie ten blog, dowiemy się wspólnie. Enjoy!

Close